м. Івано-Франківськ,
вул.Мазепи,35. 11 поверх

+38-050-525-67-77

Новини

Pasage Wedding Festival 2017

25 та 26 березня в нашому місті відбувся третій щорічний фестиваль Pasage Wedding Festival, співорганізатором якого вже традиційно виступила агенція з організації весіль Luxury Wedding.

Цього року фестиваль проходив, як зазвичай, два дні та розміщувався вже в трьох залах  Пасажу Гартенбергів а також в клубі ресторану. Як і кожного року, так і цьогоріч вхід був вільним для всіх відвідувачів, адже нагадаємо, що дана подія є соціальним проектом. Дуже радує те, що з кожним роком фестиваль набирає все більше обертів, щороку в рази збільшується кількість учасників, а гостями фестивалю являється все більше число мешканців міст Західної України і не тільки!

Всі гості свята змогли наживо побачити красиві фотозони, вишукані кенді-бари та фуршетні столи, ювелірні вироби, чудовий декор, весільні сукні, запрошення  та аксесуари…

Кожен, хто відвідав Pasage Wedding Festival мав надзвичайну можливість  послухати запальну музику чудових кавер-гуртів, насолодитись яскравими та драйвовими виступами співаків, шоу-балетів, бармен-шоу, побачити справжню виїзну церемонію одруження та за бокалом вина поспілкуватись з декораторами, фотографами, відеооператорами, модельєрами ексклюзивних весільних суконь та організаторами весілля.


Всі наречені, які завітали на фестиваль, змогли не лише обрати для себе найкращих спеціалістів весільної індустрії а й виграти величезну кількість подарунків від всіх учасників виставки!

Вже стало хорошою традицією завершувати фестиваль  імпровізованим вдаваним весіллям з нареченими, ведучим, музикантами та драйвовими гостями.

Море позитиву та натхнення, чудовий настрій та незабутні емоції -власне таким був третій щорічний Pasage Wedding Festival!

Відгуки